کسب درآمد از اینستاگرام

برای صفحات اینستاگرامی
اگر ادمین صفحه پرطرفدار هستید، نشانت از امکانات متفاوت خود برای شما خواهد گفت که درآمدزایی بیشتر شما در شبکه‌های اجتماعی را تضمین می‌کند.

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

با بیشتر شدن تعداد اینفلوئنسرها و گسترش راه‌های تبلیغاتی، راههای پول درآوردن از اینستاگرام هم تا حدی افزایش یافته است. مثلا این روزها کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات به یکی از اصلی‌ترین راه‌‎های کسب پول از اینستاگرام شده است. آیا شما هم می‌خواهید به چنین منبع درآمدی برسید؟ مسیری که برای کسب درآمد از اینستاگرام پیش روی شماست چالش‌های فراوانی دارد، اما اگر با تیم متخصص نشانت همکاری کنید که در زمینه کسب درآمد از طریق اینستاگرام تجربه فراوانی دارند، خیلی سریع می‌توانید به ایده های کسب درآمد از اینستاگرام رسیده و منبع ثابتی برای خودتان ایجاد کنید. همانطور که خودتان احتمالا می‌دانید، روش های کسب درآمد از اینستاگرام بسیار زیاد هستند. شاید حتی این سوال‌ها هم به ذهن‌تان برسد که درآمد از اینستاگرام چقدر است، چگونه از طریق اینستاگرام پولدار شویم یا چگونه از اینستاگرام پول در بیاوریم. این موضوع به میزان و حیطه فعالیت شما بستگی دارد. با استفاده از تجربه تیم نشانت حتی می‌توانید آموزش کسب درآمد از اینستاگرام هم داشته باشید. اگر همکاری خوبی داشته باشید، نشانت می‌تواند یک سایت کسب درآمد از اینستاگرام برای شما باشد.

چگونه تبلیغات گسترده در اینستاگرام انجام دهیم؟

برای رسیدن به درآمد از تبلیغات اینستاگرام در ایران باید کارهای ریز اما مهمی انجام بدهید. اول از همه لازم است که یک برندسازی در اینستاگرام انجام بدهید و نشان بدهید که شما به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت می‌کنید. همچنین می‌توانید بهترین پیج های اینستاگرام را پیدا کرده و راه‌های تبلیغات موثر در پیج های بزرگ اینستاگرام را کم و بیش مشاهده کنید. البته بدون دانستن تکنیک های کسب درآمد از اینستاگرام برای همکاری در تبلیغات اینستاگرام فقط به شناختن پیج های اینستاگرام برای تبلیغ محدود نمی‌شوند. اگر برای دریافت تبلیغات برای اینستاگرام نیاز به مشاوره تخصصی دارید، به تیم نشانت که تجربه تبلیغات گسترده اینستاگرام را دارد، اعتماد کنید.

ارتباط آسان با برندها

برندها چگونه برای تبلیغات به شما پیام می‌دهند؟ دایرکت اینستاگرام؟ تلگرام؟ واتس اپ؟ احتمالا شما هم بعد از فیلترینگ تلگرام دچار این چالش شده‌اید، پلتفرم نشانت بستری را فراهم کرده تا بدون دردسر ارتباط بین برندها و پیج اینستاگرام ایجاد شود.

برنامه‌ریزی تبلیغات

مجموعه‌ای از برندهای معتبر در نشانت تبلیغات اینستاگرام خودشان را به شما می‌سپارند، روز و ساعت انتشار و محتوای تبلیغات از همان ابتدا مشخص است، پس نگران نباشید، کسب درآمد از اینستاگرام دیگر سخت نیست.

پرداخت تضمین‌شده

روش پرداخت برندها گاهی با هم متفاوت است؛ پس از تبلیغات و پیش از تبلیغات، اینکه چگونه به یکدیگر در پرداخت‌ها اعتماد کنید دیگر دغدغه نخواهد بود، پلتفرم نشانت پرداخت به موقع درآمد شما را تضمین می‌کند.

به فکر کسب درآمد از اینستاگرام هستید؟

اگر شما هم در اینستاگرام پیج تخصصی دارید، می توانید با انتشار تبلیغات اینستاگرامی برندها در پیج خودتان کسب درآمد داشته باشید.

از نظر من قابل اعتماد بودن مهمترین ویژگی این سرویس هم برای کسب‌وکارها و هم برای اینفلوئنسرها هست

امید دیوسالار

مدیر شبکه‌های اجتماعی علی‌بابا و جاباما

نیاز به پشتیبانی دارید ؟بستن