آموزش استفاده از اینستاگراماینستاگرام

چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟

از جذاب ترین بروزرسانی های اینستاگرام، امکان گذاشتن آهنگ در استوری است. در همین ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که استفاده از این امکان برای ایرانیان کمی متفاوت تر از سایر کاربران اینستاگرام است، که در ادامه به آن می پردازیم. اما به هرحال همه می توانند از این امکان استفاده کنند. اما چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟ در این مقاله می خواهیم چگونگی درج آهنگ در استوری های اینستاگرام را به طور کامل بررسی کنیم. برای این کار روش های زیادی وجود دارد و سعی ما بر این است بهترین روش ها را در اختیار شما قرار دهیم. اگر از امروز قصد ساختن استوری های متفاوت و هیجان انگیز را دارید، اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید و با ما همراه باشید. راستی اگر بدنیال افزایش بازدیدکنندگان استوری خود از تبلیغات در اینستا هستید این مطلب را از دست ندهید.

گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام با استفاده از امکانات اینستاگرام

60 درصد استوری های اینستاگرام یک موزیک در پس زمینه ی محتوایی که ارائه می کنند، دارند. محتوایی که همراه با موزیک ارائه می شود جذابیتی دو چندان دارد. این استوری ها به خاطر حس خوبی که در بیننده ایجاد می کنند، می توانند بدون اغراق مستقیما بر روی اهداف بازاریابی شما تاثیر بگذارند. راه های زیادی برای درج آهنگ در استوری وجود دارد. این راه ها شامل استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام و استفاده از سایر نرم افزارهای جانبی است.

در این نوشته می خواهیم به همه ی سوالات شما پیرامون قراردادن موزیک در استوری جواب بدهیم:

 • چگونه از استیکر موزیک اینستاگرام استفاده کنیم؟
 • چگونه متن موزیک ها را در استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟
 • چگونه به یک ویدئو قبل از بارگذاری آن موزیک اضافه کنیم؟
 • بهترین روش برای قرار دادن موزیک در اینستاگرام چیست؟
 • چگونه موزیکی که در استوری شخص دیگری قرار دارد را گوش دهیم؟

در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم.

بیشتر بدانید: بهترین روش های دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

گذاشتن آهنگ در استوری با استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام

در ماه ژوئن سال 2018 استیکر یا برچسب جدید به مجموعه برچسب های اینستاگرام اضافه شد. این استیکر قابلیت افزودن آهنگ به استوری را به اینستاگرام اضافه کرد. البته درست آن است که بگوییم این قابلیت برای اکثریت کاربران اینستاگرام حاضر در کشورهای تحت پشتیبانی اینستاگرام فعال شد. به طور ساده اگر از طریق آی پی ایران به اینستاگرام متصل هستید استیکر موزیک اینستاگرام را نمی بینید. اما جای نگرانی نیست در انتهای این نوشته نحوه ی فعالسازی استیکر موزیک برای کاربران ایرانی را شرح داده ایم. در ادامه روش های دیگری برای قرار دادن موزیک در اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

چگونه از استیکر موزیک در استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟

پس بدون از دست دادن فرصت اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید و قدم های زیر را دنیال کنید:

 • به بخش استوری اینستاگرام خود بروید.(همانطور که می دانید با ضربه زدن روی عکس پروفایل خود که یک علامت “+” آبی رنگ دارد، می توانید اقدام به گذاشتن استوری کنید.)
 • یک عکس بعنوان پس زمینه ی موزیکتان از گالری انتخاب کنید.
 • بر روی آیکون استیکر در بالای صفحه بزنید.
 • در صفحه ی باز شده استیکر موزیک پیش روی شما قرار می گیرد.
 • بعد از انتخاب استیکر لیست موزیک هایی که اینستاگرام در اختیار شما قرار داده ظاهر می شود.
 • بر روی موزیک مورد نظرتان بزنید. نحوه ی نمایش موزیک روی صفحه را می توانید با تنظیماتی که در اختیار شما قرار می گیرد تغییر دهید. دقت کنید که هر استوری اینستاگرام نهایتا 15 ثانیه است. پس می توانید 15 ثانیه ی مورد نظرتان را نیز به راحتی انتخاب کنید.
 • با زدن بر روی done در گوشه ی بالای صفحه استوری شما همراه با اهنگ انتخابی آماده است.

تصویر زیر مراحل را به طور واضح نشان میدهد:

چگونه از استیکر موزیک در استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟
چگونه از استیکر موزیک در استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟

در رابطه با موزیک های موجود در لیست منتخب اینستاگرام به چند موضوع دقت کنید. لیست منتخب اینستاگرام شامل موزیک های معروف و دارای لیسانس یا حق کپی رایت هستند. این بدین معنیست که در حال حاضر امکان افزودن موزیک از گوشی همراه به استوری اینستاگرام وجود ندارد. اما به هر حال موزیک های منتخب اینستاگرام در دسته بندی های مختلفی ارائه شده اند. شما می توانید با انتخاب دسته بندی مورد نظرتان تحت عناوین mood ، theme و غیره مناسب ترین موزیک را انتخاب کنید.

استیکر موزیک در استوری اینستاگرام
استیکر موزیک در استوری اینستاگرام

در ادامه و بعد از انتخاب اهنگ مورد نظرتان می توانید به سادگی تا 15 ثانیه از آن را انتخاب کرده و به استوری خود اضافه کنید. البته اگر استوری شما شامل چند عکس باشد بدیهی است که می توانید مقدار بیشتری از آهنگ را در استوری  خود قرار دهید.

استفاده از استیکر موزیک بر روی ویدئو در استوری اینستاگرام

اگر قصد دارید از در پس زمینه ی استیکر موزیک خود از ویدئو استفاده کنید مسیر مشابهی را باید طی کنید. اول اینکه دقت کنید صدای ویدئو را با آیکون موجود در بالای استوری قطع کنید. طبق مراحل گفته شده استیکر موزیک و بعد از آن آهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر ویدئوی شما بیش از 15 ثانیه است یعنی بیشتر یک استوری برای آن نیاز است. بخش های 15 ثانیه ای موزیک را به ترتیب انتخاب کرده و روی ویدئوی انتخابی خودتان اعمال کنید.

مراحل کار به سادگی مواردی است که ذکر شد. شما می توانید بنا به تصویر یا ویدئویی که در پیش زمینه انتخاب کرده اید، به استیکر موزیک استایل های متفاوتی بدهید؛ جای آن را در استوری تغییر بدهید، آن را بزرگ و کوچک کنید و در نهایت ظاهر زیبایی به استوری خود ببخشید. با زدن done کار تمام است؛ اضافه کردن آهنگ به استوری با موفقیت انجام شد.

البته قبل از اینکه استوری خود را منتشر کنید، چند نکته را در نظر داشته باشید. زمانیکه می خواهید 15 ثانیه از آهنگ موردنظرتان را انتخاب کنید، اینستاگرام ابتدای هر بخش آهنگ را برایتان مشخص کرده است. می توانید برای جذاب تر شدن استوری برای مخاطب، ابتدای 15 ثانیه را از ابتدای آن علامت ها در نظر بگیرید:

استفاده از استیکر موزیک بر روی ویدئو در استوری اینستاگرام
استفاده از استیکر موزیک بر روی ویدئو در استوری اینستاگرام

قبل از انتشار استوری می توانید آن را مجدد مرور کنید. با اینکار تمامی اصلاحات لازم قبل از انتشار استوری بر طرف می شود. شاید تصمیم بگیرید استوری خود را بدون موزیک منتشر کنید؛ در این صورت کافیست استیکر موزیک را مانند سایر استیکرهای اینستاگرام به سمت سطل زباله هدایت کنید. این سطل زباله با دست گذاشتن روی استیکر مربوطه در قسمت پایین بخش استوری ظاهر می شود.

اضافه کردن شعر آهنگ (lyric) به استوری اینستاگرام

احتمالا استوریهای همراه با موزیک را دیده اید که شعر موزیک نیز در پس زمینه نمایش داده می شود. این ویژگی نیز از بروزرسانی های جدید اینستاگرام است که به استیکر موزیک آن اضافه شده است. در حال حاضر اگر می خواهید به استوری خود آهنگ اضافه کنید و از استیکر موزیک استفاده می کنید، چند آیکون در بخش پایینی استوری ظاهر می شود. اگر متن شعر اهنگ مورد نظر شما موجود باشد، با زدن بر روی آیکون های مربوطه متن شعر در پس زمینه ظاهر می شود. تعیین نحوه ی نمایش و استایل دهی این متن را می توانید با سایر تنظیمات موجود در همین بخش تغییر دهید.

البته همانطور که گفته شده این نحوه ی نمایش کاملا انتخابی است. به طور کلی می توانید در استفاده از استیکر موزیک، متن آهنگ یا صرفا کاور موزیک را  برای نمایش ترجیح بدهید.

اضافه کردن شعر آهنگ (lyric) به استوری اینستاگرام
اضافه کردن شعر آهنگ (lyric) به استوری اینستاگرام

همانطور که مشاهده کردید، گذاشتن آهنگ در استوری با استفاده از استیکر موزیک تنها طی چند مرحله ی ساده قابل انجام است. اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید از استیکر موزیک استفاده نکنید، در بخش بعدی روش های دیگری برای اینکار را معرفی کردیم.

آموزش اضافه کردن یک آهنگ کامل به استوری اینستاگرام با استفاده از برنامه های جانبی

در این بخش به این موضوع می پردازیم که نحوه ی درج موزیک در استوری بدون استفاده از استیکر موزیک چگونه است. شاید این روش بدیهی به نظر برسد اما روشی است که در هر صورت کاربرد دارد. شما کافیست با استفاده از برنامه های ویرایش ویدئو اقدام به مونتاژ تصویر(یا ویدئوی مورد نظر) و آهنگ مورد نظرتان کنید. سپس مانند یک استوری عادی، ویدئوی ساخته شده را منتشر کنید. مزیت این روش در انتخاب آهنگ از گوشی همراه شماست و این یعنی به لیست منتخب اینستاگرام محدود نمی شوید. گرچه امکان گذاشتن متن آهنگ به صورت خودکار وجود ندارد.

اپلیکیشن های ویرایش ویدئو را در نوشته ی دیگری به طول کامل بررسی می کنیم. در اینجا و برای تکمیل موضوع اپلیکیشن Inshot می تواند نیاز شما را به طور کامل رفع کند.

بعد از ساختن ویدئو با تصویر(یا ویدئو) مورد نظر و انتخاب آهنگ مورد نظر بر روی آن، می توانید با طی مراحب زیر استوری همراه با آهنگ بگذارید:

 • به بخش استوری اینستاگرام بروید.
 • ویدئویی که در بند بالا ساخته اید را از گالری خود انتخاب کنید.
 • ویدئویی که حالا در استوری شما قرار گرفته را با استفاده از استیکرها و نوشته های موجود در این فضا استایل دهی کنید.
 • با زدن دکمه ی done مراحل تکمیل می شود.

بیشتر بدانید: آموزش و نرم افزار گذاشتن فیلم طولانی در اینستاگرام

اگی میخواهید کاربران شما حتما متوجه این موضوع شوند که استوری شما همراه با موزیک است می توانید از استیکر sound on بر روی تصویر یا ویدئوی خود استفاده کنید:

گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام با استفاده از برنامه های جانبی
گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام با استفاده از برنامه های جانبی

روشی که در این بخش گفته شد اولین روشی است که برای گذاشتن آهنگ در استوری استفاده می شود. در بخش بعدی روش های هیجان انگیزتری برای داشتن استوری های همراه با موزیک بررسی می کنیم.

اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از پلتفرم های پخش موزیک

گذاشتن آهنگ در استوری از طریق پلتفرم های معروف موزیک موضوعی است که مطمئنیم توجه شما را به خود جلب کرده است. درج موزیک های موجود در اسپاتیفای(Spotify)، ساندکلاد(soundCloud) و شازم (shazam)را در این بخش بررسی می کنیم و می گوییم از این سایت ها چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟. برای شروع کار شما نیاز به داشتن این اپلکیشن ها بر روی گوشی همراه خود دارید. بعد از این مراحل کار بسیار ساده خواهد بود.

 • اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای (Spotify)
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای (Spotify)
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای (Spotify)

با ورود به سایت اسپاتیفای  و رفتن به بخش download از منوی بالای سایت می توانید لینک دانلود این اپلیکشن را برای سه سیستم عامل ویندوز، اندروید و ios پیدا کنید. البته به طور مستقیم می توانید با استفاده از مارکت های رایج هر سه سیستم عامل این اپلیکیشن را دانلود کنید. بعد از دانلود و نصب برنامه نیاز به تشکیل یک حساب کاربری خواهید داشت. این حساب کاربری امکانات زیادی دراختیار شما قرار می دهد که می توانید بررسی کنید. اما از سایت اسپاتیفای چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟ بعد از ورود به برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

 • اهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • بر روی آیکون مربوطه بزنید و گزینه ی share  یا به اشتراک گذاری را انتخاب کنید.
 • در منویی که پیش روی شما ظاهر می شود، استوری اینستاگرام (Instagram Stories) را انتخاب کنید.
 • در این بخش به قسمت استوری اینستاگرام هدایت می شوید. موزیک انتخابی شما به همراه کاور موزیک بر روی استوری ظاهر می شود.
 • با اضافه کردن نوشته، استیکر و افکت ها می توانید استوری خود را استایل دهی کنید.
 • با زدن بر روی Your Story در پایین صفحه کار تمام است.
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای

در طرف دیگر ماجرا کاربری که استوری شما را می بیند برای شنیدن موزیک باید وارد اپلیکیشن اسپاتیفای شود. همانطور که در تصویر می بینید در بالای استوری و پایین آیدی شما منبع پخش موزیک مشخص است. کاربر با زدن ضربه بر روی نوشته ی Play On Spotify به برنامه ی اسپاتیفای هدایت می شود:

شنیدن آهنگ استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای
شنیدن آهنگ استوری اینستاگرام از طریق اسپاتیفای

بیشتر بدانید: پادکست چیست و چگونه پادکست بسازیم؟ – بهترین نرم افزار ساخت پادکست

 • اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق ساندکلاد (SoundCloud)
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق ساندکلاد (SoundCloud)
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق ساندکلاد (SoundCloud)

اپلیکیشن ساندکلاد را می توانید در نسخه های اندروید و ios به سادگی دانلود کنید. لینک دانلود در صفحه ی اصلی سایت و همچنین در استورهای معتبر موجود است. بعد از دانلود و نصب طبق روال نیاز به یک حساب کاربری دارید. برنامه را باز کنید. اما از سایت ساند کلود چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟ طبق مراحل زیر اضافه کردن آهنگ به استوری از طریق ساندکلاد را دنبال کنید:

 • برنامه ی ساندکلاد را باز کنید.
 • آهنگی را که می خواهید به استوری اضافه شود انتخاب کنید.
 • آیکون share که به صورت پیکان رو به بالاست و در پایین صفحه قرار دارد انتخاب کنید.
 • در صفحه ای که ظاهر می شود گزینه ی Share To Instagram Stories را انتخاب کنید.
 • در این مرحله آهنگ و کاور آن به قسمت استوری اینستاگرام شما اضافه می شود.
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق ساندکلاد
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق ساندکلاد

با زدن بر روی Your Story در سمت چپ پایین فرایند اضافه کردن آهنگ به استوری به پایان می رسد. اگر دنبال کنندگان شما بخواهند به این موزیک به طور کامل گوش بدهند کافیست بر روی عبارت Play On SoundCloud در بالای استوری و پایین نام کاربری شما بزنند. با این کار به اپلیکیشن ساندکلاد هدایت می شوند.

شنیدن آهنگ استوری اینستاگرام از طریق ساند کلود
شنیدن آهنگ استوری اینستاگرام از طریق ساند کلود
 • اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق شازم (Shazam)
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق شازم (Shazam)
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق شازم (Shazam)

اپلیکیشن شازم را می توانید به سادگی و از طریق وبسایت رسمی این اپلیکیشن دانلود کنید. با رفتن به صفحه ی اصلی این سایت و زدن دکمه ی get it now می توانید اپلیکیشن را برای سیستم عامل های اندروید و ios دانلود کنید. البته این اپلیکیشن نیز مانند موارد قبلی در استورهای معتبر موجود است. جالب است بدانید اپلیکیشن شازم که برای گوشی های اپل توسعه یافته امکانات بسیار زیادی در اختیار کاربران قرار می دهد. اما از سایت شازم چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟ در این بخش به امکان قرار دادن موزیک در استوری از طریق اپلیکیشن شازم می پردازیم. کافیست مراحل زیر را پی بگیرید:

 • اپلیکیشن شازم را باز کنید.
 • موزیک مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی آیکون more  بزنید و share را انتخاب کنید.
 • در منوی باز شده بر روی عبارت Instagram Stories بزنید.
 • موزیک انتخابی با کاور آن در بخش استوری اینستاگرام شما قرار می گیرد.
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق شازم
اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام از طریق شازم

طبق روال سایر اپلیکیشن های موزیک اگر کاربران شما بخواهند موزیکی که از این طریق به استوری اضافه شده را  به طور کامل گوش دهند باید وارد اپلیکیشن شازم شوند:

شنیدن آهنگ استوری اینستاگرام از طریق شازم
شنیدن آهنگ استوری اینستاگرام از طریق شازم

قراردادن آهنگ در استوری با استفاده از پتلفرم های موزیک را بررسی کردیم. همانطور که مشاهده کردید مراحلی که برای این کار طی می شود بسیار ساده است. همانطور که احتمالا می دانید برخی از امکانات این اپلیکیشن ها تنها در صورت فعالسازی آنها قابل استفاده هستند. علاوه بر این ممکن است برخی امکانات آنها برای ساکنین ایران قابل مشاهده نباشد. این مشکل معمولا با استفاده از یکی از اپلیکیشن های تغییر آی پی(فیلترشکن) حل می شود. 

متاسفانه قراردادن آهنگ در استوری اینستاگرام برای کاربران ایرانی کمی دشوار است. مخصوصا اینکه استیکر موزیک اینستاگرام را احتمالا در بین استیکرهایشان مشاهده نمی کنند و اپلیکیشن های معرفی شده را به صورت ناقص دریافت می کنند. بعلاوه هیچ پتلفرم موسیقی داخلی از این قابلیت پیشتیبانی نمی کند. با این حال در بخش بعدی یک روش برای فعالسازی استیکر موزیک و مشاهده ی آن در اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران ایرانی معرفی شده است.

بیشتر بدانید: چگونه در استوری اینستاگرام فیلم بگذاریم

استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام برای کاربران ایرانی

اینکه روش گفته شده در این بخش برای فعالسازی استیکر موزیک برای کاربران ایرانی تا چه اندازه علمی و درست است موضوع بحث ما نیست. روش گفته شده صرفا یک راه تست شده برای این کار است تا کاربران ایرانی نیز بتوانند از طریق استیکر موزیک به استوری خود آهنگ اضافه کنند. اگر شما هم استیکر موزیک را در بین استیکر های اینستاگرام خود در بخش استوری ها نمی بینید.

استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام برای کاربران ایرانی
استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام برای کاربران ایرانی

برای فعالسازی آن لطفا مراحل زیر را پی بگیرید:

 • اپلیکیشن اینستاگرام موجود روی گوشی همراه خود را حذف نصب کنید.(uninstall)
 • یکی از اپلیکیشن های تغییر آی پی را روشن کرده و با آی پی یکی از کشورهای متداول متصل شوید.
 • به استور مرتبط با سیستم عامل گوشی خود بروید.
 • برنامه ی اینستاگرام را دانلود و نصب کنید.
 • به حساب کاربری خود وارد شوید.
 • به بخش استوری بروید و بر آیکون استیکرها بزنید.
 • استیکر موزیک حالا در دسترس شماست.
استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام برای کاربران ایرانی با فیلترشکن
استفاده از استیکر موزیک اینستاگرام برای کاربران ایرانی با فیلترشکن

سعی کنید در تمامی این مراحل اپلیکیشن تغییر آی پی را خاموش نکنید. نکته ی دیگر این است که ممکن است کاربران شما که از اپلیکیشن تغییر آی پی استفاده نمی کنند و یا اینستاگرام آنها از استیکر موزیک پشتیبانی نمی کند، نتوانند موزیک انتخابی شما را گوش دهند. در هر صورت روش گفته شده در  بسیاری از گوشی های همراه نتیجه ی مثبتی بهمراه داشته است.

خلاصه متن و سخن پایانی

امکان قراردادن موزیک در استوری اینستاگرام، قابلیت جذابی است که باعث شد افراد موزیک های مورد علاقه ی خود را با دنبال کنندگانشان به اشتراک بگذارند و در این مطلب به شما گفتیم که چگونه در استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟. این قابلیت برای اکثر کاربران اینستاگرام فعال است. استیکر موزیک اینستاگرام دقیقا به همین منظور به مجموع استیکرها اضافه شد. البته کاربران ایرانی نیاز به استفاده از اپلیکیشن های جانبی دارند که آنها را شرح دادیم. بعلاوه موضوع گذاشتن آهنگ در استوری به وسیله ی اپلیکیشن های موزیک مانند اسپاتیفای را نیز بررسی کردیم. امیداریم این نوشته راهنمایی های مناسبی برای انجام این کار در اختیار شما قرار داده باشد.

ما بر این عقیده ایم که هر چه شما بعنوان صاحب یک صفحه بتوانید از ابزارهای روز دنیا استفاده ی مناسبتری داشته باشید، می توانید مخاطبان بیشتری به خود جذب کنید. مخاطبین بیشتر به معنی رشد بیشتر کسب و کار است. رشد کسب و کار شما هدف اصلی ما در گروه نشانت است.

چرا گزینه موزیک در استوری اینستاگرام نیست؟

اگر شما جز کاربران ایرانی اینستاگرام باشید، استیکر موزیک اینستاگرام برای شما نمایش داده نمی شود. برای فعالسازی آن باید برنامه ی اینستاگرام را حذف نصب کرده و مجددا با اتصال یکی از برنامه های تغییر ای پی دانلود و نصب کنید.

گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام با اندروید چگونه است؟

برای سیستم عامل های اندرویدی این کار از طریق استیکر موزیک اینستاگرام و برنامه هایی نظیر اسپاتیفای و ساندکلاد قابل انجام است. برای استفاده از استیکر موزیک کافیست آن را از بخش استیکر ها انتخاب کنید. بعد از انتخاب موزیک مورد نظر می توانید آن را در استوری خود قرار دهید. در استفاده از اپلیکیشن های جانبی نیز کافیست موزیک مورد نظر در آن برنامه را با گزینه ی SHARE در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام با آیفون چگونه است؟

برای گوشی هایی با سیستم عامل IOS نیز گذاشتن اهنگ در استوری از طریق استیکر موزیک و اپلیکیشن های شازم و اسپاتیفای فراهم است.روش کار مانند گوشی های اندرویدی در سوال قبل خواهد بود.

بهناز نوجوان

من یک مهندس کامیپوترم که دوست داره از همه چیز سر دربیاره...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن