آموزش استفاده از اینستاگراماینستاگرام

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم

داشتن هر چیزی دردسرهای خودش را دارد و نصب اکانت در اینستاگرام و نگه داری آن هم دردسرهای خودش را. حتما برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده است که نتوانند به هر دلیلی وارد اکانت اینستاگرام خود شوند. گاهی این مشکل تبدیل یک ترس می شود، ترس از دست دادن اکانت اینستاگرام با تمام پست ها و خاطراتی که در آن دارید. در این لحظه از همه می پرسید چگونه اینستاگرام را برگردانیم و یا حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید چگونه است. اگر می‌خواهید از روش تگ کردن در اینستا مطلع شوید این مقاله را هم در بلاگ نشانت بخوانید.

بازگردانی پیج اینستاگرام

در این مطلب سعی داریم مشکلات احتمالی در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام را بررسی و راهکارهای مناسب آن را به شما ارائه کنیم تا در هنگام مشکل با یک بررسی کوچک ببینید چگونه اینستاگرام خود را برگردانید. شاید مدتی اکانت خود را دی اکتیو کرده باشید و حالا سعی دارید به همان اکانت قبلی برگردید و یا پسورد اینستاگرام تان فراموش کرده اید و یا حس می کنید اکانت شما را هک کرده باشند و ارورهای مختلفی دریافت می کنید که نمی دانید مربوط به کدام بخش است. در این صورت باید بازگردانی پیج اینستاگرام را امتحان کنید.

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم؟

اگر از روش حذف موقت اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده باشید برای بازگردانی اکانت اینستاگرام قبلی خود کافی است با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی خیلی عادی وارد حساب کاربری خود شود و لاگین کنید. اما اگر پسورد یا رمز ورود اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده اید با طی کردن مراحل زیر می توانید وارد اکانت خود شوید.

چگونه حساب اینستاگرام حذف شده خود را برگردانیم؟

اگر اکانت اینستاگرام خود را بصورت دائمی حذف کرده باشید اکانت شما برای همیشه پاک شده است و امکان بازیابی  و حتی استفاده از نام کاربری قبلی وجود ندارد پس با آن خداحافظی کنید. اما اگر بصورت موقت حذف شده باشد با طی مراحل زیر می توانید آن را بازیابی کنید.

بیشتر بدانید: استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با ایمیل

اگر پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کردید اما دسترسی به ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خودتان را ساختید دارید می توانید با طی مراحل زیر پسورد را ریست کنید و اکانت اینستاگرام خود را برگردانید

1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و وارد محیط برنامه ی اینستاگرام شوید.

2- روی Get help signing in ضربه بزنید.

بازگرداندن اکانت اینستاگرام

3- در این مرحله در کادر باید آدرس ایمیل یا نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید تا اینستاگرام شناسایی های اولیه خود را انجام دهد.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Find Your Account

4- روی گزینه Send an Email ضربه بزنید، سپس اوکی را بزنید، بعد از آن اینستاگرام لینک بازیابی پسوردتان را به ایمیلی که وارد کردید ارسال می کند.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Send an Email

5- وارد ایمیلتان شوید و کد را وارد کنید و اینکه روی لینک ریست پسورد reset your instagram password here  که با رنگ آبی رنگ مشخص شده است ضربه بزنید اگر این ایمیل را در اینباکس پیدا نکردید سایر پوشه های ایمیل تان مثلا Spam را بررسی کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم reset your instagram password here

6- حالا وارد اینستاگرامتان شده اید در صفحه ای که مشاهده می کنید رمز ورود جدیدتان را وارد کنید و آن را مجدد برای صحت درستی وارد کنید. اگر بدون مشکل پسورد جدید را انتخاب کرده باشید تیک آبی سمت راست بالا فعال می شود که باید آن را بزنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم New Password

تبریک میگوییم شما موفق به بازیابی رمز اکانت اینستاگرام خود شده اید

بیشتر بدانید: بهترین سایت کسب درآمد از اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با شماره موبایل

شاید دسترسی به ایمیل برای شما مشکل باشد یا حتی پسورد ایملتان هم فراموش کرده باشید و یا اکانت اینستاگرام خود را با شماره موبایل ساخته باشید در این صورت می توانید برای برگرداندن اکانت اینستاگرام خود از شماره موبایل استفاده کنید.

1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و وارد محیط برنامه ی اینستاگرام شوید

2- روی Get help signing in ضربه بزنید

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Get help signing in

3- روی گزینه Send an SMS ضربه بزنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Send an SMS

4- در این مرحله در کادر باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا اینستاگرام شناسایی های اولیه خود را انجام دهد یادتان باشد حتما شماره موبایلی که با آن اکانت را ساختید وارد نمایید.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Find Your Account mobile number

5- حالا وارد پیامک هایتان شوید اینستاگرام پیامی حاوی لینک تغییر پسورد برای شما فرستاده است روی آن لینک ضربه بزنید و پسورد جدیدتان را وارد کنید اگر بدون مشکل باشد شما وارد اینستاگرامتان می شوید.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم New Password

تبریک میگوییم شما موفق به بازیابی رمز اکانت اینستاگرام خود شده اید

چگونه وارد اینستاگرام قبلی خود شویم

شاید شما هم مجبور شده اید که اکانت تازه ای در اینستاگرام ایجاد کنید و علیرغم تلاشتان نتوانسته باشید وارد اکانت قبلی خود شوید و به ناچار بعد از مدتی که به در سنگ خوردید دست به ساخت اکانت جدید زدید اما واقعا راهی هست که به هر دلیلی بتوانید دوباره اکانت قبلی و از دست رفته خود را داشته باشید؟ بله کافی است یادتان بیاید که با چه ایمیل یا شماره ای آن را ساخته اید و مراحل بالا که گفتیم را طی کنید. اما اگر ایمیل و شماره ای که وارد کرده اید را یادتان نمی آید کافی است در ابتدا در قسمت لاگین آیدی اینستاگرام را وارد کنید و سپس گزینه Get help signing in را بزنید در این صورت خود اینستاگرام ابتدا و انتهای ایمیل و شماره همراه ثبت نامی را نشان می دهید و این شاید به شما در بیاد آوردن آنها کمک کند و حتی راه های موجود برای ریکاوری اکانت اینستاگرام را به شما نشان می دهد.

بیشتر بدانید: آموزش نصب اینستاگرام

چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟


هک کردن اکانت اینستاگرام به همین راحتی ها نیست البته اگر اطلاعات شماره همراه و ایمیل خود را با دقت وارد کرده باشید و در نگهداری این اطلاعات بی دقتی نکرده باشید. پیشنهاد ما به شما این است ورود دو مرحله ای را برای اکانت اینستاگرام خود فعال کنید چون در این صورت احتمال هک شدن اکانت اینستاگرام خود را به صفر می رسانید.

حالا اگر احساس کردید هک شدید آرامش خود را حفظ کنید و مراحل زیر را طی کنید تا ببینید چگونه اینستاگرام را برگردانیم:

1- مراحل 1 تا 4 بازیابی پسورد به کمک ایمیل را طی کنید

2- این بار روی گزینه ?Need more help ضربه بزنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Need more help

3- به صفحه ای منتقل می شوید که باید گزارش هک شدن اکانت اینستاگرام خود را برای اینستاگرام بفرستید.

  • در کادر ابتدایی آدرس ایمیل ثبت شده در اکانت اینستاگرامتان را وارد کنید
  • در کادر بعدی آدرس ایمیل دیگری برای اطمینان وارد کنید
  • در بخش بعدی اگر اکانت شما شامل تصاویر شخصی است گزینه Personal accounts with photos of me  را بزنید در غیر اینصورت اگر برای شرکت است گزینه Company or brand account را انتخاب کنید و در صورتی که صفحه شما شخصی است ولی عکسی در آن ندارید گزینه سوم یعنی Personal accounts without photos of me را انتخاب کنید
  • سپس گزینه My account was hacket را انتخاب کنید
  • در کادر پایانی صفحه باید اطلاعات بیشتری از درخواستتان به زبان انگلیسی بیان کنید پیشنهاد ما این است: Hi, my instagram account got hacked and my password have been . stolen. Please help me to recovery my account. It’s very important for me. Thank you.
  • حالا روی دکمه Submit Request  ضربه بزنید.
چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Submit Request

 اگر ایمیل تان را درست وارد کرده باشید کادر زیر برایتان به نمایش در میاید و این یعنی درخواست شما برای اینستاگرام ارسال شده است

چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم Support Submit Request

چند روز منتظر باشید تا اینستاگرام جواب شما را بدهد و ممکن است از شما بخواهد روی لینکی برای بازیابی کلیک کنید و یا تصویری از خودتان با همراه کدی بفرستید پس سعی کنید ترجمه درستی از جواب ایسنتاگرام داشته باشید تا راهکار را دقیقا اجرا کنید.

بیشتر بدانید: تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

اگر قبلا اکانت اینستاگرام خود را بصورت موقت غیر فعال کرده اید تا به خودتان کمی استراحت بدهید و الان تصمیم به برگشتن به اینستاگرام دارید بازیابی اکانت اینستاگرام در این صورت کار بسیار ساده ای است. کافی است با همان یوزر نیم و پسورد قبلی امتحان کنید و در قسمت لاگین اینستاگرام این اطلاعات را وارد کنید تا براحتی بازیابی انجام شود. اما اگر شادوبن شده اید در ین مطلب بلاگ نشانت گفته ایم شادوبن چیست؟ چگونه از شادوبن اینستاگرام خارج شویم؟ و اگر حذف کامل و دائمی اکانت اینستاگرام را انجام داده اید با اکانت قبلی خود خداحافظی کنید.

برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام

برنامه و اپلیکیشن اتوماتیکی برای بازیابی اکانت اینستاگرام شما وجود ندارد و اگر چنین چیزهایی را با سرچ پیدا می کنید چیزی جز دروغ و یا تبلیغات نیست. اگر هم برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام باشد صرفا راهنمای قدم به قدم برای بازیابی اکانت است که خودمان در این مطلب بررسی کرده ایم پس فریب برنامه های این چنینی را نخورید و اطلاعات خود را در اختیار چنین برنامه هایی نگذارید.

آیا بازگرداندن اکانت اینستاگرام ممکن است؟

اگر اکانت خود را بصورت موقت دی اکتیو کرده باشید بله می شود اما اگر بصورت دائمی پاک کرده باشید باید با آن خداحافظی کنید

چگونه رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

روی Get help signing in ضربه بزنید و سایر مراحل را طبق این مقاله انجام دهید

امید دیوسالار

امید دیوسالار هستم، هم‌بنیان‌گذار پلتفرم نشانت، مدیر و کارشناس بازاریابی در شبکه های اجتماعی، برای برندهای مختلفی کار کردم و هنوز خیلی چیزها رو باید یاد بگیرم، اینجا مطالبی مینویسم که فکر می کنم لازمتون میشه

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن