اینستاگراماینستاگرام مارکتینگ

خرید پیج اینستاگرام – نکات مهم بایدها و نبایدها

داشتن یک صفحه ی اینستاگرامی با فالوورهای بالا آرزوی هر شخص و کسب و کاری است که در اینستاگرام حضور دارد. ساختن یک پیچ اینستاگرامی با فالوورهای بالا کار بسیار دشواری است.  رسیدن به موفقیت در این زمینه نیازمند صرف صبر و زمان بسیاری است. در چنین نقطه ای کسب و کارها ترجیح می دهند راه میانبری انتخاب کنند و آن خرید پیج اینستاگرام است.  اگر شما به صرافت خرید یک صفحه ی آماده ی اینستاگرامی خریداری کنید، بهتر است از قبل با معایب و مزایای این کار آشنا شوید. در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم، پس لطفا تا انتهای نوشته همراه ما باشید. در این نوشته به هیچ عنوان سعی نداریم شما را به سمت خاصی هدایت کنیم. تنها وظیفه ی خود می دانیم تا شما را با تمامی نکاتی که  در هنگام خرید پیج اینستاگرام حائز اهمیت است آشنا کنیم. اگر مایلید بدانید چگونه اینستا را نصب کنیم این مطلب را بخوانید.

خرید و فروش پیج اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعیست که می توانید با آن برند شخصی خودتان را بسازید. خدود 60 درصد از کاربران اینستاگرام از طریق همین شبکه ی اجتماعی در مورد محصولات و خدمات اطلاعات کسب می کنند. این بدین معنیست که روزانه نیم میلیارد نفر در اینستاگرام لاگین می کنند و این تعداد روزبه روز در حال افزایش است. 25 میلیون پروفایل بیزینسی در اینستاگرام وجود دارد. 80 درصد کاربران حداقل یک پیج کسب و کار را در اینستاگرام دنبال می کنند. 60 درصد کاربران محصول یا خدمت مورد نظر خود را در اینستاگرام پیدا می کنند. در نهایت 75 درصد کاربران بعد از دیدن یک پست به آن واکنشی مثل لایک کردن و کامنت گذاشتن انجام می دهند.

 روز به روز میزان تعاملات و تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شود. الگوریتم های جدید مسیر کسب و کارها برای پیشرفت را تا حد زیادی دشوار می کند. امروزه تمرکز اینستاگرام روی کیفیت پست ها و کاربران است و چرا که طرفین یک تعامل همین دو بخش هستند. همه ی این آمار و اطلاعات دلایل کافی ایجاد می کند تا بخواهید به راه حل خرید پیج اینستاگرامی به عنوان یک گزینه نگاه کنید.

بیشتر بدانید: راهکار افزایش فروش در اینستاگرام

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

رویای رسیدن به موفقیت در کوتاه ترین زمان گاهی باعث میشود که نکات مهمی را نادیده بگیریم. خرید پیج اینستاگرامی که در حال حاضر تعداد زیادی دنبال کننده دارد در کنار مزایایی که دارد، معایبی نیز دارد که گاه از چشم ما پنهان می شود. در این بخش به طور خلاصه مزایا و معایب این کار را بررسی می کنیم.

مزایای خرید پیج اینستاگرام

خرید صفحه ی اینستاگرامی با تعداد زیادی فالوور مزایای زیادی دارد. همین موضوع افراد و کسب و کارهای زیادی را به سمت این کار سوق می دهد. اگر بپرسید این مزایا چه هستند:

 1. داشتن تعداد قابل توجهی فالوور یا دنیال کننده که از همان ابتدا در صفحه ی شما هستند.
 2. داشتن تعداد قابل توجهی مشتری بالقوه که نیازی نیست آنها را از نو جذب کنید.
 3. داشتن توانایی در جذب فالوورهای جدید؛ از انجایی که کاربران جدید بر اساس وجهه ی صفحه ی شما که فالوور زیادی دارد تمایل به دنبال کردن شما دارند.
 4. داشتن نرخ تعامل بالا به نسبت صفحاتی که به تازگی شروع به کار کرده اند.
 5. داشتن مرجعیت بیشتر به دلیل اینکه مدت زیادی از فعالیت صفحه می گذرد.

معایب خرید پیج اینستاگرام

بدیهی است که مانند هر موضوع دیگری خرید پیج اینستاگرامی نیز معایبی دارد:

 1. اگر قرار باشد ظاهر و نام کاربری صفحه ی خریداری شده را تغییر دهید، نرخ تعامل شما با کاربرانتان تا 70 درصد کاهش پیدا می کند و این مقدار قابل توجهی است.
 2. اگر بنا باشد بعد از خرید پیج تمام پست های آن را پاک کنید و نام آن را تغییر دهید، اینستاگرام متوجه یک فعالیت غیرعادی می شود و ممکن است در نتیجه ی این موضوع صفحه ی شما از دسترس خارج شود.
 3. فالوورهای فعلی پیج ممکن است به مدل فعالیت شما واکنش خوبی نشان ندهند. از آنجایی که قرار است در صفحه ای که دنبال کرده اند فعالیت جدیدی اتفاق بیفتد و ممکن است ظاهر، نام و اهداف آن تغییر کند ممکن است فالوورها تصمیم به آنفالو کردن بگیرند.
 4. پیدا کردن پیجی که کمترین تعداد فالوور تقلبی یا فیک را داشته باشد، کار دشواری است. چرا که بسیاری از صفحات از طریق ربات ها و سایر روش های غیرمعمول اقدام به بالا بردن تعداد فالوورهایشان می کنند. این موضوع با یک نگاه قابل تشخیص نیست. گرچه  در ادامه ی این نوشته راه هایی را معرفی می کنیم که بتوانید اصالت یک صفحه را تا حد زیادی تشخیص دهید و در ضمن مطلب تشخیص پیج فیک اینستاگرام را از دست ندهید.

به طور خلاصه مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام را بررسی کردیم. در نهایت اما با شماست که چه تصمیمی داشته باشید. ما وظیفه ی خود می دانیم که شما را با جنبه های مختلف این موضوع آشنا کنیم. پس در ادامه نکاتی را بررسی می کنیم که قبل از خرید پیج اینستاگرام بایستی بدانید.

بیشتر بدانید: حذف فالوور فیک در اینستاگرام

نکات مهم در خرید پیج اینستاگرام

اگر احساس می کنید تنها راه پیش روی شما برای موفقیت در اینستاگرام خرید پیچ اینستاگرام است باید به دو نکته ی مهم اشاره کنیم. یک اینکه خرید صفحه ی اینستاگرامی برخلاف قوانین اینستاگرام یا همان term of services است.دوم اینکه خرید پیج اینستاگرام به معنی خرید فالوور اینستاگرام نیست. در ادامه این دو نکته را به طور کامل بررسی می کنیم و در ادامه 5 نکته ی مهمی را که باید قبل از خرید بدانید آورده ایم.

نکته ی اول: مسئولیت خرید پیج اینستاگرام را به طور کامل برعهده بگیرید!

همانطور که گفتیم خرید پیج اینستاگرام خلاف قوانین اینستاگرام است. به طور کلی هرگونه “خرید، فروش و یا جابجایی در اینستاگرام حتی نام کاربری”، دادن وکالت یا استفاده از اطلاعات لاگین شخص دیگری در اینستاگرام ممنوع است.

متن این قانون چنین است:

پیام مسئولیت خرید پیج اینستاگرام
پیام مسئولیت خرید پیج اینستاگرام

با وجود چنین قانونی اگر اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنید باید بدانید که اینستاگرام در هر زمانی که متوجه نقض این قانون شود، می تواند جلوی فعالیت صفحه ی خریداری شده را بگیرد. بعلاوه برای خریداری یک صفحه ی اینستاگرام باید پول بیشتری نسبت به زمانی که قصد خرید فالوور اینستاگرامی دارید بپردازید. در نظر داشته باشید که اصل این کار خلاف قوانین است. پس اگر در این زمینه از شما کلاهبرداری شود نمی توانید به هیچ مرجع رسمی اینستاگرام شکایت بکنید.

نکته ی دوم: خرید پیج اینستاگرام همان خرید فالوور اینستاگرام نیست.

اگر لازم به ذکر فقط یک نکته ی مهم باشد آن این است که فالوور اینستاگرامی نخرید! احتمالا با سایت هایی مواجه شده اید که در آنها می توانید با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی آن، فالوورهای زیادی بخرید. میزان تعامل این فالوورها بسیار کم و نزدیک به صفر است و بر فرض اینکه تعاملی هم داشته باشند، فالوورهای واقعی تفاوت بین فعالیت داوطلبانه و پولی را به خوبی تشخیص می دهند. مثلا کامنت های این فالوورها چیزی جز نوشته های بی معنی و ایموجی های نامربوط نخواهد بود. این موضوع از نظر کاربر هوشمند اینستاگرام مخفی نخواهد ماند.

همین باعث می شود که در طولانی مدت صفحه ی شما جلوه ی احمقانه ای به خود بگیرد. می توانید تصور کنید که این موضوع تا چه اندازه به وجهه ی برند شما آسیب می رساند.تصویر زیر نمونه ای از این تعاملات غیرواقعی را در بخش کامنت ها نشان می دهد:

تعاملات غیر واقعی در خرید پیج اینستاگرام
تعاملات غیر واقعی در خرید پیج اینستاگرام

فرض ما بر این است که تابحال قانع شده اید که خرید فالوور اینستاگرام تا چه اندازه مفید نیست. با این حال توجه شما را به یک پژوهش در همین حوزه جلب می کنیم.شخصی به نام اندرو تات یک پیج اینستاگرامی را طی دو ماه زیر نظر گرفت. در ماه اول سعی بر جذب فالوور با روش های معمول و متداول و در ماه دوم سعی بر جذب فالوور با شیوه ی غیرمعمول و با استفاده از ربات ها کرد. آمار و ارقام صفحه در هر دو حالت در تصویر زیر قابل مشاهده است:

جذب فالور با بات
جذب فالوور با بات

با توجه به نکاتی که گفته شد، خرید پیج اینستاگرام با خرید فالوور اینستاگرام یکسان نیست. گرچه با خرید پیج اینستاگرام نیز با خطرات مشابهی میزان تعامل صفحه ی شما را تهدید می کند. اگر به دنبال افزایش فالوور در اینستاگرام هستید حتما از راه های ارگانیک برای این کار استفاده کنید.

راهنمای خرید پیج اینستاگرام

ب با این اوصاف اگر هنوز دید مثبتی به خرید صفحه ی اینستاگرامی دارید باید به چند نکته ی مهم دقت کنید. ما در این بخش 5 نکته ی مهم را بعنوان راهنمای خرید پیج اینستاگرام برای شما گرد آوری کرده ایم و توصیه می کنیم آنها را جدی بگیرید:

1. در مورد پیش زمینه ی صفحه ای که میخواهید خریداری کنید، تحقیق کنید

مطمئن شوید که شخصی که با آن معامله می کنید وجود خارجی دارد و صاحب واقعی پیج است. بعد از آن مطمئن شوید که فالوورهای آنها ربات نباشند. برای این کار به پست های آنها سر بزنید و بخش کامنت ها را نگاه کنید. با روشی که در بندهای قبل گفته شد کامنت ها را ارزیابی کنید. اگر اینکار به نظرتان دشوار است از ابزاری که در ادامه معرفی می کنیم استفاده کنید. سایت HypeAuditor اطلاعات نسبتا جامعی از وضعیت هر صفحه ای که آیدی آن را در باکس مربوطه وارد کنید به شما میدهد. کافیست از این لینک وارد سایت شوید، کمی به پایین اسکرول کنید و به بخشی که در تصویر می بینید برسید. استفاده از امکانات دیگر این سایت برای مدتی رایگان است:

تحقیق برای خرید پیج اینستاگرام
تحقیق برای خرید پیج اینستاگرام

2. در مورد حوزه ی فعالیت آن صفحه تحقیق کنید

شاید بدیهی به نظر برسد اما به زمینه ی کاری صفحه ای که می خواهید بخرید دقت کنید. مثلا اگر شما بناست به فروش لوازم خانگی بپردازید، یک پیج با 50 هزار فالوور در زمینه ی آرایشی به کار شما نخواهد آمد.

این تحقیقات قبل از خرید یک صفحه ی اینستاگرامی بسیار مهم است. توصیه می کنیم که آن را جدی بگیرید. شما قرار است مبلغی را برای خرید پیج اینستاگرام بپردازید. اگر قرار است با تحقیقات بیشتر خرید مطمئن تری داشته باشید آن را دریغ نکنید و مبلغ آن را نیز بپردازید. بعلاوه ابزار رایگان دیگری به شما معرفی می کنیم که کمک می کند اطلاعات بیشتری در مورد صفحه ی هدفتان پیدا کنید. مثلا بدانید که چه هشتگ هایی در آن صفحه بیشتر استفاده شده اند و یا نسبت مردان و زنان آن در فالوورها چگونه است. بعلاوه این ابزار تا 30 معیار دیگر را نیز برای شما بررسی می کند. برای استفاده از این ابزار به این لینک مراجعه کنید و گزارشی شبیه تصویر زیر دریافت کنید:

در مورد حوزه ی فعالیت آن صفحه تحقیق کنید
در مورد حوزه ی فعالیت آن صفحه تحقیق کنید

3. بر سر جزئیات به توافق برسید

بهتر است بر سر موضوعاتی مثل قانونی بودن فالوورها و حساب کاربری با فروشنده ی صفحه به توافق برسید. چه بهتر که بتوانید این توافق را در قالب یک قرارداد دوطرفه تنظیم کنید. پرداختن به مسائل حقوقی در حوصله ی این نوشته نمیگنجد، اما در این زمینه بد نیست از خدمات یک مشاور حقوقی کمک بگیرید. می توانید این افراد را در اینترنت و در اینستاگرام به راحتی پیدا کنید. در هر صورت مفاد این قرار داد بهتر است شامل موارد زیر باشد:

 • مشخصات طرفین قرارداد
 • تاریخ قرارداد
 • توصیف کالا یا خدمات
 • مبلغ قرارداد
 • نحوه ی دریافت مشخصات پیج
 • سایر مواردی که از نظر خودتان حائز اهمیت است.

4. از یک روش پرداخت مطمئن استفاده کنید

در ابتدا مطمئن شوید که با صاحب اصلی صفحه صحبت می کنید. اگر شخص مقابل شما اصرار بر انتقال مبلغ از طریق شخص دیگری مانند خانواده و یا دوستانش کرد این را بعنوان یک هشدار در نظر بگیرید. گرچه استفاده از این امکان درایران ممکن نیست اما روش پرداختی مانند پی پال گزینه ی مناسبی به نظر می رسد. چرا که این سرویس با استفاده از امکاناتی که در اختیار کاربران قرار میدهد بسیاری از مشکلات احتمالی را پیش بینی کرده و برای آن راه حل های مناسب ارائه میدهد. سرویس های مشابه داخلی نیز می توانند تراکنش امنی برای شما فراهم کنند.

5. پرداخت را به چند بخش تقسیم کنید

اگر هوشیارترین فرد هم باشید ممکن است گاهی نکاتی از دید شما پنهان بماند. از این جهت توصیه می کنیم تا آخرین لحظه با فروشنده ی صفحه ی اینستاگرامی در ارتباط مستقیم باشید. در مرحله ی اول خرید پیج اینستاگرام فروشنده ی صفحه نام کاربری و پسورد را به شما ارائه می کند. بلافاصله بعد از لاگین کردن شما شروع به تغییر ایمیل و پسورد حساب می کنید. بعد از این باید ارتباط فروشنده و حساب فیسبوک متصل به صفحه را قطع کنید و آن را به خود متصل کنید. تنها در این مرحله است که می توانید بگویید حساب خریداری شده به طور کامل در دست شماست.

در این تبادل اطلاعات ممکن است فروشنده نیز نیاز به نوعی اطمینان خاطر از لو نرفتن اطلاعاتش داشته باشد. از این جهات است که توصیه می شود پرداخت را طی چند قسط انجام دهید. در نظر داشته باشید که هر مشکلی که متوجه این معامله شود، نمی توانید اعتراضی به پشتیبانی اینستاگرام داشته باشد. علت این موضوع را در بندهای بالاتر توضیح داده ایم.

بیشتر بدانید: 10 روش کاربردی افزایش بازدید در اینستاگرام

خرید اکانت اینستاگرام آری یا نه؟

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام بهمراه نکاتی که باید قبل از خرید بدانید، می تواند تا حدود زیادی تصمیم گیری را برای شما آسان کند. همانطور که از محتوای متن در بندهای بالا متوجه شدید، خرید پیچ اینستاگرام ریسک های زیادی دارد. هیچکس نمی تواند موفقیت شما را از این طریق تضمین کند. بعلاوه در صورتیکه تجربه ی کافی در این زمینه ها نداشته باشید، به آسانی می توانید گرفتار کلاهبرداران شوید. البته روی دیگر این موضوع این است که با یک خرید موفقیت آمیز فالوورهای زیادی به دست بیاورید و اگر شانس با شما یار بود با تعداد زیادی فالوور واقعی دست پیدا کنید که مشتریان بلقوه ی شما شوند.

در نهایت توصیه ی ما این است که اگر می خواهید راه مطمئنی پیش بگیرید و نیازی به دور زدن قوانین اینستاگرام نداشته باشید، بودجه ی مورد نظرتان را صرف بهبود پروفایل اینستاگرام خود و تولید محتوای بهینه کنید. با این کار به طریقی ارگانیک فالوورهای واقعی جذب می کنید. گرچه موفقیت از این طریق نیازمند صبر و حوصله و صرف وقت زیاد است.می توان گفت در نهایت همه چیز به شما و اهداف کسب و کارتان بستگی خواهد داشت.

نحوه خرید و فروش پیج اینستاگرام

بجز اینکه می توانید یک پیج اینستاگرام را به طور مستقیم از صاحب آن خریداری کنید، واسطه های زیادی نیز برای اینکار وجود دارند. این واسطه ها خود شامل اشخاص، گروه ها، انجمن ها ، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هستند. برای مثال سایت ebay یک سایت فروشگاهی کامل است. شما با رفتن به این سایت و جستجو در نوار جستجوی آن می توانید لیستی از صفحات اینستاگرامی فروشی را پیش روی خود داشته باشید. قیمت این صفحات بسته به تعداد فالوور های آن متغیر است.با توجه به فیلترهای موجود در این سایت می توانید طیف قیمتی مورد نظرتان را تعیین کنید. در زمان نگارش این نوشته حداقل مبلغی که در این سایت بابت خرید یک اکانت اینستاگرامی پرداخت می شود 25 دلار یعنی حدودا 500 هزارتومان است.

ما عبارت Instagram account را در ebay جستجو کردیم و فیلتر “زیر 55 دلار” را نیز اعمال کردیم. نتیجه ی آن را در تصویر می بینید:

خرید و فروش پیج در ebay
خرید و فروش پیج در ebay

به طریقی مشابه شما می توانید بعنوان فروشنده در ebay حضور پیدا کنید. یعنی در بخش seller محصول خودتان که پیج اینستاگرامی است را به فروش بگذارید:

خرید و فروش پیج اینستاگرام
خرید و فروش پیج اینستاگرام

تنها چالش بزرگی که در این میان وجود دارد، معامله ی دلاری است که برای افراد داخل ایران ممکن نیست (یا حداقل بسیار دشوار است).

برای داخل ایران اما وضعیت تا حدودی متفاوت است. می توان گفت هیچ سایت مرجعی مانند ای بای برای خرید پیج اینستاگرام وجود ندارد. افراد و شرکت های ارائه دهنده ی این خدمات که بعنوان واسطه عمل می کنند، در سطح اینترنت یافت می شوند. کافیست با جستجوی عبارت “خرید پیج اینستاگرام” در گوگل این سایت ها را پیدا کنید. همچنین با جستجو در میان صفحات اینستاگرام یا کانال های تلگرام می توانید افراد زیادی را پیدا کنید که این خدمات را ارائه می دهند. در ادامه و قبل از معامله کافیست تمامی نکاتی که در این نوشته و در بند های قبلی قید کردیم را مدنظر داشته باشید. قیمت صفحات از هیچ قانونی پیروی نمی کند. این به شما بستگی دارد که با توجه به نیاز خود و بعد از انجام تحقیقات کافی خریدی انجام دهید که به نفع شما باشد.

سخن پایانی

خرید پیج اینستاگرامی موضوع مهمی که همه ی کسب و کارها حداقل یکبار به آن فکر کرده اند. چه قصد خرید یک اکانت اینستاگرامی را داشته باشید و چه قصد داشته باشید با روش های ارگانیک در اینستاگرام رشد کنید در هر صورت چالش های زیادی پیش روی شماست. بهتر است قبل از انجام هر کاری در فضای شبکه های اجتماعی به قدر کافی تحقیق کنید. امنیت اطلاعات، داشتن دنیال کننده های واقعی و مشتریان بلقوه نکات مهمی هستند که با سهل انگاری ممکن است آسیب فراوانی به وجهه ی کسب و کار شما در اینستاگرام  وارد کنند.

ما در گروه نشانت در این مسیر پرچالش همراه شما هستیم. توصیه می کنیم اگر قصد دارید در فضای اینستاگرام رشد کنید سایر مقالات نشانت پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ را در بخش وبلاگ دنبال کنید.

خرید پیج اینستاگرام با بیش از 1 میلیون فالوور ایا کار درستی است یا خیر؟

چه پیج اینستاگرامی که خریداری می کنید هزار فالوور داشته باشد چه یک میلیون در هر صورت انجام این کار با ریسک های فراوانی مواجه است. شما باید بتوانید میزان واقعی بودن فالوورهای یک پیج میلیونی را ثابت کنید. در غیر اینصورت هزینه ی زیادی بابت تعدادی فالوور فیک پرداخت می کنید که در عمل هیچ فایده ای برای کسب و کار شما بهمراه نخواهد داشت. در این بین نرخ تعامل صفحه ی شما نیز تا حد زیادی افت خواهد کرد.

ایا خرید پیج اینستاگرام تضمینی وجود دارد؟

افراد زیادی در این فضای هستند که با قید تضمینی بودن پیج آن را به شما می فروشند. اینکه حرف این افراد تا چه اندازه قابل اعتناست به فاکتور های زیادی بستگی دارد. بهتر است قبل از خریداطلاعات کافی د رمورد پیشینه ی یک صفحه ی اینستاگرامی و نحوه ی فعالیت آن اطلاعات کافی کسب کنید.

آیا خرید پیج اینستاگرامی ارزان می تواند بازخورد خوبی به کسب و کار شما بدهد؟

پاسخ این سوال را با ذکر مثل معروف هیچ ارزانی بی علت نیست آغاز می کنیم. در شرایطی که با تحقیق در مورد قیمت خرید پیج اینستاگرام در یک بازه از نظر تعداد فالوور، به یک قیمت نسبتا مشخص رسیدید، بهتر است در بیش از حد ارزان بودن باقی قیمت ها اندکی شک کنید. البته این شک بیشتر متوجه واقعی بودن فالوورها و تعاملات پیج است.

ایا فروش پیج اینستاگرام راهکار درستی برای خریدار است؟

به طور کلی هر گونه خرید و فروش مشخصات کاربری در اینستاگرام خلاف قوانین آن است. این که شما بر اساس اهداف کسب و کار خود تشخیص می دهید که باید صفحه ای را خریداری کنید باید بدانید که هیچ پشتیبانی از سمت اینستاگرام دریافت نخواهید کرد.

بهناز نوجوان

من یک مهندس کامیپوترم که دوست داره از همه چیز سر دربیاره...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن