اینستاگرام

چرا خرید فالوور اینستاگرام حرفه ای نیست و جواب نمی دهد؟

اینستاگرام یک فضای عالی و رایگان برای شماست که می خواهید کسب و کار خود را در این فضا رشد دهید. یعنی برند شخصی تان را بسازید، محصولات و خدماتتان را به دیگران معرفی کنید و از این راه به درآمدهای بالا برسید. بدیهی است که هر چه تعداد افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند بیشتر باشد، تعداد کسانی که می توانند از خدمات،‌ آموزش ها و مهارت هایتان استفاده کنند بیشتر می شود. از طرف دیگر در فضای مجازی تعداد فالور بالا یعنی اعتبار بیشتر و این موضوع افراد را به سمت استفاده از روش های میانبر مثل خرید فالوور اینستاگرام سوق می دهد. رشد یک شبه رویای بسیاری از صفحات اینستاگرامی است که آینده نگری چندانی ندارند. اما؛ چرا خرید فالوور اینستاگرام حرفه ای نیست و جواب نمی دهد؟ در این نوشته می خواهیم به همین موضوع بپردازیم. اگر هدف افزایش فروش در اینستاگرام دارید خوب حتما این مطلب را هم بخوانید.

اشتباه در خرید فالوور اینستاگرام

بیشتر بدانید: برنامه های ادیت عکس

خرید فالورر اینستاگرام

ایده ی خرید فالوور اینستاگرام از آنجا شروع شد که به نظر رسید هر چه در این فضا عدد بزرگتری برای فالور داشته باشید، معتبر تر هستید. همین موضوع سبب شد که از صفحات تازه تاسیس تا افراد مشهور به فکر اضافه کردن تعدادی فالوور غیرواقعی به اینستاگرامشان کنند. علت این بود که رسیدن به این عدد با روش های مستقیم و ارگانیک دشوار است. همین موضوع باعث می شود افراد ناگهان تصمیم بگیرند خرید فالورر اینستاگرام را بعنوان گزینه ی نهایی انتخاب کنند.

چگونه فالور اینستاگرام بخریم؟

خرید فالوور اینستاگرام سریع تر و راحت از آن است که تصور می کنید. کافیست عبارت هایی مثل “خرید فالوور فیک”و “فالوور رایگان اینستاگرام”را جستجو کنید. صدها سایت و صفحه پیش روی شما تنها در کسری از ثانیه باز می شود که راه شما را هموارتر کنند. یعنی با پرداخت مبلغی که چندان بالا نیست، عدد بزرگتری برای فالوور های خود بخرید. از طرفی اپلیکیشن های جانبی زیادی با عنوان فالوور رایگان در استورهای مختلف وجود دارند. این اپلیکیشن ها با طراحی یک بازی ساده در ازای انجام فعالیت هایی که مشخص کرده اند، به شما سکه می دهند. با این سکه های مجازی می توانید برای خودتان فالوور بخرید. این برنامه ها از شما می خواهند که افرادی را از طریق این اپلیکیشن ها فالو کنید.

بیشتر بدانید: اینفلوئنسر کیست و چگونه اینفلوئنسر شویم؟

از آن طرف افراد دیگری از طریق همین اپلیکیشن شما را فالو میکنند. این چرخه باعث می شود که به همه ی این اکانت های اینستاگرامی فالوورهای واقعی(!) اضافه شود. احتمالا تا به حال متوجه شدید که باید از طریق این برنامه ها به اکانت اینستاگرام خود لاگین کنید. همین لاگین کردن چالش های جدی در امنیت اینستاگرام شما پدید می آورد که حتما در ادامه به آن می پردازیم. این اپلیکیشن ها گزینه های زیادی برای شما در نظر میگیرند. می توانید فقط فالوور ایرانی یا فقط فالوورهای مخصوص به شهر خودتان را بخرید. همه چیز کاملا طبیعی پیش می رود اما در نهایت این راه یک شکست مفتضحانه قرار داد. اما چرا؟

تقریبا همه ی ما این موضوعات را می دانیم. با این حال چگونه می شود که هنوز افراد زیادی به خرید فالورهای فیک روی می آوردند.نگاهی به این عناوین اغوا کننده می اندازیم و بررسی می کنیم که چگونه می توان افراد را با این عناوین به خرید فالور ایسنتاگرام قانع کرد. یعنی در واقع می خواهیم ببینیم علیرغم هشدارهای زیاد مبنی بر پرهیز از روش های غیرمعمول برای رشد در اینستاگرام، چرا هنوز هم افراد به این روش ها رغبت نشان میدهند.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

این اولین عنوان ترغیب کننده در خرید فالور اینستاگرام است. ریزش فالوور جدی ترین دغدغه ی پیج های اینستاگرامی است. در واقع اینکه دسته دسته فالوورها تصمیم بگیرند دیگر شما را دنبال نکنند، شرایط استرس زایی را فراهم می کند که اصلا خوشایند نیست. اینکه تضمینی دریافت کنید که فالوورهای شما تا همیشه در صفحه ی شما می مانند بسیار جذاب است؛ و البته همانقدر دروغ!

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

صفحات اینستاگرامی بزرگ مبالغ هنگفتی برای تبلیغات در سطح اینستاگرام صرف می کنند. با اینکار افرادی از سراسر اینستاگرام آنها را فالو می کنند. این هزینه ها از مبالغ پایین (مثلا 600 هزارتومان) تا مبالغ بالا(60 میلیون تومان) متغیر است. بدیهی است که کسب و کارها و افراد در ابتدای کار نتوانند این مبالغ را هزینه کنند. همین موضوع فرصتی برای افراد سودجو پدید می آورد تا با قیمت های ارزان فالورهای غیرواقعی در اختیار شما قرار دهند. در ادامه به شما می گوییم که چرا این فالوورها را غیرواقعی خطاب می کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

خرید فالوور هدفمند اینستاگرام

شاید به مزاج افرادی که در این حوزه فعالیت میکنند خوش نیاید،‌ اما باید بگوییم که فالوور هدفمند عنوان فریب دهنده ی دیگری است که به کار برده می شود. در بند قبلی در مورد تبلیغات و هزینه های بالای آن صحبت کردیم. مزیت تبلیغات در این است که افرادی شما را دنبال می کنند که مرتبط با کسب و کار شما هستند. این یعنی فالوور هدفمند اینستاگرام کسانی هستند که مخاطب هدف کسب و کار شما به حساب می آیند. از آنجایی که این افراد به میل خود به صفحه ی شما آمده اند، فعالیت و تعامل خوبی با پیج شما خواهند داشت. بدیهی است که اگر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام تحت عنوان فالوور هدفمند کنید، چیزی جز عدد بزرگتر برای فالوورهایتان نصیب شما نمی شود.

هدفمان از مطرح کردن این عناوین چه بود؟ اینکه در اینستاگرام برای بالا بردن تعداد فالوورهایتان باید از راه های میانبر دوری کنید.

خرید فالوور هدفمند اینستاگرام

روش کار سایت های خرید فالوور اینستاگرام

سایت های خرید فالوور اینستاگرام به دو روش عمده کار میکنند. در هر دو روش سایت ها و اپلیکیشن های خرید فالوور ساز و کار ساده ای دارند.اولین روش این است که این اپلیکیشن ها یا سایت ها نماینده ی شما در صفحات دیگران هستند. یعنی به جای شما شروع به فالو کردن صفحات دیگر می کنند. در واقع برنامه نویس ها با طراحی ربات هایی برای اینکار کار فالو و آنفالو را به جای شما انجام می دهند. افرادی که توسط ربات ها برای شما فالو شده اند، با دادن فالوبک شما را فالو میکنند.

بیشتر بدانید: روش نصب اینستا

با این روش فالورهای شما زیاد می شوند. البته این حالت خوشبینانه ترین حالت است که شما اکانت های واقعی را فالو میکنید. یعنی اکانت هایی که واقعا شخصی حقیقی آن را مدیریت می کند. اما موضوع اینجاست که این افراد کسانی نیستند که شما به دنبال آنها باشید.  یعنی موضوعی به نام بازار هدف یا فالوور هدفمند اصولا در اینجا بی معنی می شود. ربات های موجود در سایت های خرید فالوور بر اساس اطلاعاتی که به آنها می دهید شروع به فالو کردن همه ی اکانت های مربوط به هشتگ،  تگ لوکیشن، شهر یا کشور انتخابی و سایر مواردی که شما مشخص کرده اید می کند.  آن افراد نیز صرفا درخواست فالو دریافت میکنند و نمیدانند که در پشت قضیه یک ربات قرار داد. بهمین جهت اگر مایل باشند به شما فالوبک می دهند. اینکار را اغلب بر اساس عادت یا مفهوم “رودربایستی” یا مواردی از این قبیل انجام میدهند. پس در نهایت با خیل فالوورهایی مواجه هستیم که قرار نیست هیچ تعاملی با ما داشته باشند.

روش دوم از روش اول ناامیدکننده تر است. افراد یا سایت هایی که اقدام به فروش فالوور اینستاگرام میکنند، پایگاه داده ی عظیمی از اکانت های فیک، بلااستفاده و یا ساخته شده به صورت انبوه دارند. به تعدادی که شما سفارش فالوور میکنید، از اکانت های مزبور به حساب اینستاگرام شما واریز می شود. حال بهتر می توانید درک کنید که چطور بلافاصله بعد از ثبت سفارش شما فالوورهای فیک به حسابتان واریز می شوند. در هر دوی این روش ها ممکن است در یک مدت کوتاه فالوورهای زیادی دریافت کنید، اما این خوشحالی تنها مدت کوتاهی دوام می آورد. تضمین هایی مثل “خرید فالوورهای صددرصد واقعی” نیاید شما را فریب دهد. چه کسی می تواند شما را بدون اینکه بخواهید مجبور به فالو کردن یک صفحه در اینستاگرام کنید؟ و آیا تابحال حتی یکبار ناگهان با صفحاتی در فید اینستاگرامتان مواجه شده اید که آنها را قبلا دنبال نکرده بودید؟ پس می توانید نتیجه بگیرید انبوه فالوورهایی که خریداری می کنید اکانت های فیکی بیش نیستند. طبیعی است که نباید انتظاری از این فالوورهای بیجان داشته باشیم. این جمله را در نظر داشته باشید: با خرید فالوور اینستاگرام شما فالوور نمی خرید،‌صرفا عددی برای فالوور می خرید! در بخش بعدی معایب وجود فالوورهای فیک را دقیق تر بررسی کرده ایم.

بیشتر بدانید: گذاشتن ویدئو چند قسمتی در اینستاگرام

معایب و مزایای خرید فالوور اینستاگرام

هر کاری در این دنیا همزمان با معایب خود مزایایی بهمراه دارد. خرید فالوور اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. البته در این نوشته نگرش ما در مورد فالوورهای خریداری شده بیشتر بر معایب آن متمرکز بود. با این حال برای تکمیل متن در این بخش چند موردی از معایب خرید فالوور اینستاگرام را با مزایای آن همراه کرده و در اختیار شما قرار می دهیم:

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

چه کسی از طی کردن یک شبه ی راه موفقیت خوشنود نمی شود؟ البته در اینجا موفقیت را رسیدن به تعداد بالای فالوور در کسری از زمان تعریف کرده ایم. در حالت عادی جذب هزاران فالوور برای یک صفحه ی اینستاگرامی نیازمند صرف ساعت ها وقت و انرژی و هزینه است. با خرید فالوور اینستاگرام رسیدن به اعداد بالا در کسری از ساعت و با پرداخت هزینه ای اندک قابل انجام است. یعنی اگر بنا به کسب اعتبار بر اساس عدد فالوورهایتان باشد، خرید فالوور اینستاگرام این کار را برای شما انجام میدهد. چه چیزی از این بهتر؟

بسیاری از افرادی که می خواهند شما را به تازگی فالو کنند، به عدد فالوور توجه زیادی می کنند. متاسفانه عدد بالا برای فالوو هنوز هم معیاری بر سنجش اعتبار یک صفحه به شمار می رود. حقیقت این است که بسیار از کاربران اینستاگرام توجهی با سایر موارد ندارند. پس شما با خریدن تعدادی فالوور، در در واقع برای خودتان اصالت و اعتبار میخرید. این کار به رشد شما و جذب شدن فالوورهای حقیقی کمک میکند.

در روش هایی که اپ خرید فالوور و سایت های فروش فالوور برای فالو کردن استفاده میکنند،  این فالو کردن را محدود به هشتگ های انتخابی، شهر یا لوکیشن مورد نظر شما انجام می دهند. در چنین موقعیتی اگر بخت با شما یار باشد و صفحه ی شما به قدر کافی جذاب باشد، میتوانید امیدوار باشید که افرادی که قهرا شما را فالو کرده اند، از قضا به فالوورهای فعال شما تبدیل شوند.

اگر به دنبال مزایایی برای خرید فالوور اینستاگرام هستید، مزایا را برشمردیم. حال نوبت به معایب است؛ چرا نباید فالوور اینستاگرام بخریم؟

باید بدانید که بسیاری از اکانت های مرتبط با برندهای بزرگ و اشخاص مشهور هم ممکن است از مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام بهره ببرند. اما باید در نظر گرفت که شهرت این افراد با وجود تعدادی فالوور فیک خدشه دار نمی شود. وضعیت سایرین اما متفاوت است.

معایب خرید فالوور اینستاگرام

نظر اکید ما این است: فالوور اینستاگرام نخرید! این کار اصلا حرفه ای نیست. اما بیایید به دلایل فنی این موضوع را بررسی کنیم. فالوورهای فیک از نامشان معلوم هستند. این فالوورها قرار نیست برای شما تعاملی بهمراه بیاورند. بدیهی است که انتظار لایک، کامنت، اشتراک گذاری یا سیو کردن پست هایتان از اکانتی که هیچ شخصی آن را هدایت نمی کند، انتظار بیهوده ای است.

شاید بگویید تعامل پایین چه ضرری برای اکانت ما دارد؟ اگر کاربران با محتوای پیج شما تعامل نداشته باشند، یعنی محتوای جذابی تولید نکرده اید. اینستاگرام در قبال چنین صفحه ای چه روالی در پیش میگیرد؟ مثلا شما را در اکسپلور کاربران واقعی تان نیز نمایش نمی دهد. احتمالا میدانید که برای یک کسب و کار رفتن به اکسپلور تا چه اندازه مهم است. رفتن به اکسپلور یعنی دیده شدن پست توسط افراد جدیدتر و فالوورهای بیشتر و فعال تر و نهایتا یعنی درآمد بیشتر؛ فرصتی که با خرید فالوور اینستاگرام از دست می رود. در این وضعیت رشد پیج شما به مرور به صفر میل میکند. ضرر ناشی از این کار به قدری زیاد است که در بسیاری از مواقع به پیج هایی که فالوور خریداری کرده اند، توصیه می شود که پیج جدیدی از نو راه اندازی کنند.

عیب دیگر استفاده از این روش، این است که اینستاگرام ممکن است فعالیت شما را معلق کند. اینستاگرام هر چه بیشتر در تلاش است تا رفتارهای ناامن در فضای اپلیکیشنش را کم کند. خرید فالوور فیک یا استفاده از ربات ها و برنامه های مشابه، خلاف قوانین و خط مشی اینستاگرام است.

در نهایت اعتبار شما نزد کسانی که می خواهند به شما بابت تبلیغات اعتماد کنند از بین می رود. دقت کنید که افراد در فضای اینستاگرام روز به روز هوشیار می شوند. یعنی اگر افراد و برندها پس از تحقیقات به روشی که در بند بعدی گفته ایم، متوجه شوند شما از فالوور فیک استفاده کرده اید؛‌ اعتبار خودتان را از دست می دهید.

در نهایت این تصمیم با شماست که بر اساس اولویت هایتان از بین گزینه های خرید فالوور اینستاگرام یا رشد ارگانیک پیج کدام را انتخاب کنید. در بندی بعدی با چند ترفند ساده می توانید تشخیص دهید چه کسانی در اینستاگرام با فالوورهای فیک اعتبار کسب کرده اند.

از کجا متوجه شویم فالوورهای یک اکانت اینستاگرام خریداری شده اند؟

تاثیرگذاری اینستاگرام در دنیای کسب و کارها دیگر بر کسی پوشیده نیست. اگر اندک اطلاعاتی در مورد مباحثی ماننداینفلوئنسر مارکتینگ و میکرو اینفلوئنسر داشته باشید، میدانید که اینفلوئنسرها در واقع سلبریتی های امروز هستند. کسب و کارهای زیادی به اینفلوئسنرها و میکرو اینفلوئنسرها مراجعه میکنند تا خود را توسط آنها به سایر مردم بشناسانند. بسیاری از مواقع این کار موفقیت آمیز است و این افراد درآمدهای بالایی از طریق تبلیغات به دست می آوردند. همین موضوع سبب می شود که افراد جدید سودای اینفلوئنسرشدن را در سر بپرورانند. در چنین وضعیتی با رشد قارچ گونه ی اینفلوئسنرها در فضای مجازی اینستاگرام روبرو هستیم. اما آیا هر شخصی که فالوور بالایی در اینستاگرام داشت، اینفلوئسنر است؟ آیا همه ی اشخاص با تعداد فالوور بالا بر روی فالوورهایشان تاثیر می گذارند؟ آیا تضمینی وجود دارد که برخی از این اینفلوئنسرها گزینه ی خرید فالوور اینستاگرام را برای بالابردن ارزش و اعتبارشان استفاده نکرده باشند؟ در واقع میخواهیم به جواب یک سوال برسیم: چگونه متوجه شویم یک اصفحه ی اینستاگرامی از فالوورهای خریداری شده استفاده می کند؟

رسیدن به جواب این سوال بسیار ساده است. در واقع بررسی چند فاکتور مهم در ابتدای ورود به یک صفحه می تواند نشان دهد که با فالوورهای واقعی روبرو هستید یا صرفا یک عدد:

بررسی اجمالی فالوورهای آن صفحه

به بخش فالوورهای صفحه ی مورد نظرتان بروید. به صورت تصادفی بر روی اسامی مختلفی که در لیست مشاهده می کنید؛ بزنید. اگر حساب هایی مشاهده کردید که نه عکسی بر پروفایلشان وجود دارد و نه پستی در فید اینستاگرامشان، بدانید که با یک فالوور فیک روبرو هستید:

بررسی اجمالی فالوورها برای خرید فالوور

این اکانت ها معمولا هیچ فالووری ندارند و کاملا مشخص است که در پس آنها هیچ انسان حقیقی قرار ندارد. انتخاب آیدی های عجیب و غریب و داشتن فالوورهای بالا به رغم نداشتن پست از دیگر نشانه های این اکانت هاست. اگر تعداد این فالوورها در انتخاب تصادفی شما زیاد بود، یعنی آن صفحه از فالوورهای فیک استفاده کرده است تا با بالابردن عدد فالوورهایش اعتماد دیگران را جلب کند! در این صورت شما بعنوان یک کسب وکار به کسب خرید فالوور اینستاگرام را به رشد طبیعی ترجیح داده است، پولی بابت تبلیغات پرداخت نمی کنید.

نرخ تعامل را چک کنید

نرخ تعامل یک مبحث مهم در اینستاگرام است. نرخ تعامل یا engagement در بررسی صفحه ی دیگران، مجموع تعداد لایک ها و کامنت های پای پست هاست. این نرخ در بین صفحات مختلف متفاوت است. موارد زیادی در این نرخ تاثیر گذار هستند: موضوع پیج، قدمت پیج؛ نحوه ی تعامل صاحب صفحه با کاربران در قالب پست ها و استوری هایش از جمله این موارد هستند. این به چه معناست؟ وقتی می خواهید پیجی را به لحاظ فیک بودن بررسی کنید، ابتدا نگاهی به تعداد فالوورهایش و بلافاصله نگاهی به تعداد لایک ها و کامنت هایش به طور میانگین کنید. یعنی مثلا 10 پست اخیرش را از نظر بگذرانید. اگر دیدید که به طور میانگین با وجود مثلا 20 هزار فالوور، تنها 40 عدد لایک به طور میانگین مشاهده می شود؛ شک نکنید که درصد بالایی از فالوورهای آن شخص خریداری شده اند. بله این شخص تصمیم گرفته که با خرید فالوور اینستاگرام، عدد فالوورهایش را بالا ببرد.

تصویر زیر یک نمونه ی نرمال از نرخ تعامل و تناسب آن با تعداد فالوورها را نشان میدهد:

چک کردن نرخ تعامل برای خرید فالوور

بخش کامنت ها را چک کنید

افراد کمی هوشیار تر، می دانند که شما مورد قبلی را قطعا چک می کنید. از این جهت برای اینکه نشان دهند که میزان تعاملشان اتفاقا زیاد است،‌شروع به استفاده از کامنت های اسپم میکنند. یعنی اگر مشکوک به این شدید که یک صفحه از فالوور فیک استفاده کرده است اما تعداد کامنتهایش زیاد است، بخش کامنت ها را باز کنید. شما می توانید کامنت های معنادار که توسط اشخاص حقیقی درج شده اند را تشخیص دهید. اگر با انبوهی از کامنت های بی معنا توسط چند اکانت مشخص شامل ایموجی ها و یا کلمات بسیار متداول مثل “عالی”، “Nice” و مشابه آن شدید، شک نکنید که هدف فریب دادن مخاطب با نمایی دروغین از تعامل بالا بوده است.

دنبال اکانتهای فروش فالوور در بین فالوورهایشان باشید

اگر در بین فالوورهای این اکانت، اکانت های فروش فالوور،‌خرید فالوور، خرید رایگان فالوور اینستاگرام و مواردی از این قبیل مشاهده کردید،‌ می توانید بعنوان یک نشانه ی بارز از خرید فالوور فیک در نظر بگیرید. بهتر است این موضوع را کمی بیشتر باز کنیم.وقتی شما بعنوان یک اکانت در اینستاگرام اقدام به جستجو در مورد صفحات خرید فالوور کنید، سایر اکانت های فروش فالوور  نیز به صورت خودکار شما را دنبال میکنند. این موضوع طبق الگوریتم اینستاگرام رخ می دهد. در هر صورت این نشانه ی ضعیف را ندید نگیرید.

از ابزارهای آنلاین برای تشخیص استفاده کنید

ابزارهایی برای تحلیل اینستاگرام به صورت آنلاین وجود دارند. این ابزارها مواردی مانند نرخ تعامل،‌تعداد فالوور و بعضا تعداد فالوورهای فیک یک اینستاگرام را به شما نشان می دهند. معروف ترین این ابزارها، ابزار مربوط به سایت hypeauditor است. برای کاربران ایرانی، خبر بد اینکه ورود به این سایت بدون استفاده از ابزارهای تغییر وی پی ان(فیلتر شکن) ممکن نیست. خبر بدتر اینکه استفاده از خدمات تحلیلی این سایت نیازمند پرداخت هزینه به دلار است:

استفاده از ابزار آنلاین برای خرید فالوور

بخش رایگان این سایت صرفا نرخ تعامل و تعداد فالوورهای صفحه ی مورد نظر شما را میدهد.

5 روش گفته شده می تواند آشکار کند که یک اکانت اینستاگرامی از روش خرید فالوور اینستاگرام برای بزرگ شدن صفحه اش استفاده کرده است. بدیهی است که سپردن تبلیغات به این اکانت ها چیزی جز صرف بیهوده ی پول نیست. همین موضوع را از سمت خودتان نیز بررسی کنید. در صورتیکه قصد دارید با این روش ها در اینستاگرام معروف شوید و کسب درآمد کنید، فراموش نکنید که غیرواقعی بودن فالوورهایتان به زودی آشکار می شود.

چگونگی خرید فالوور اینستاگرام

سخن پایانی

در نهایت همه ی موارد گفته شده اهمیت یک موضوع نمایان می شود و آن تولید محتوای ناب برای جذب مخاطب است. با این کار به طور طبیعی افراد به صفحه ی شما جذب می شوند و پیج شما مسیری طبیعی برای رشد طی میکند. مخاطب باید چاره ای جز فالو کردن شما نداشته باشند. این کار میسر نمی شود مگر تولید محتوای جذاب در حوزه ی علاقه ی مخاطب های هدفتان دغدغه هر روز شما باشد. فراموش نکنید؛‌ کسب اعتبار در اینستاگرام نیازمند صرف وقت و هزینه و البته زمان است. البته حرکت هوشمندانه در این مسیر نیز بسیار مهم است. ما در نشانت شما را برای شروع این مسیر آماده میکنیم و در طی این راه همراه شما هستیم. رشد کسب و کار شما شعار ماست.

سوالات متداول

آیا خرید فالوور اینستاگرام روش درستی است و جواب می دهد؟

قطعا نه! شما در اینستاگرام بیش از هر چیزی نیاز به تعامل کاربران با محتوای خودتان دارید. فالوور فیک که خریداری می کنید نمی تواند این تعامل را برای شما انجام دهد. به مروری که میزان تعامل در صفحه ی شما پایین باشد، یعنی نسبت فالورهایتان با درصد تعاملتان همخوانی نداشته باشد صفحه ی شما با سرعت به سمت رکود و شکست پیش می رود.

روش کار سایت های خرید فالوور چگونه است؟

این سایت ها دو روش برای کار دارند. یا با استفاده از فیلترهایی که شما برایش در نظر می گیرید، به نام شما و با حساب کاربری شما شروع به فالو کردن افراد در سطح اینستاگرام میکند. یعنی اگر شما از او بخواهید صرفا افرادی که ساکن تهران هستند را دنبال کند، او در بین افراد حاضر در اینستاگرام افراد تهرانی را برای شما فالو میکند. این کار از طریق دنبال کردن اطلاعات پروفایل افراد و مواردی از این دست انجام می شود.
روش دوم اینکار دسترسی این سایت ها به پایگاه داده ی عظیمی از اکانت های بلااستفاده و فیک است. اکانت هایی که صرفا یک آیدی دارند به شکلی که گویی مشت بر کیبورد کوبیده باشید!(Mdhfjdhfdj مثلا به این شکل!) . به میزانی که شما فالوور سفارش دهید، این سایت ها در کسری از ثانیه از این پایگاه داده برای شما فالوور واریز می کنند.

آیا خرید فالوور واقعی است؟

جواب این سوال قطعا خیر است، شما با خرید فالوور فقط تعدادی فالوور فیک و بی هدف به پیج خود اضافه می کنید که نه برای شما تعامل به همراه دارد و نه بر کیفیت و ارزش پیج شما تاثیر دارد، مثل همیشه شما باید سعی در حفظ فالوورهای واقعی خودتون با تولید محتوای مناسب و مفید و مسمتر باشید و برای جذب فالوور بیشتر به صورت ارگانیک تلاش کنید. همچنین شما می توانید برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام با روش هایی اقدام کنید.

بهناز نوجوان

من یک مهندس کامیپوترم که دوست داره از همه چیز سر دربیاره...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن