نشانت، پلتفرم درآمدزایی برای

اینفلوئنسر

ها
نشانت پلتفرم درآمدزایی منظم و مستمر برای اینفلوئنسرها است. اگر شما هم اینفلوئنسر هستید، با عضویت در سامانه نشانت می‌توانید آگهی‌های تبلیغاتی مرتبط با زمینه فعالیت‌تان را قبول کنید و با بهترین برندهای مرتبط همکاری کنید تا روز به روز در حوزه تخصصی‌تان رشد کنید. نشانت مشاور شما در مسیر فعالیت حرفه‌ای شماست.

اینفلوئنسر

این روزها خیلی زیاد کلمه اینفلوئنسر را در شبکه‌های اجتماعی، مخصوصا ایسنتاگرام می‌شنویم. این گروه با اسم‌های دیگری مانند افراد تاثیرگذار هم شناخته می‌شوند. تا حالا این سوال برای شما پیش آمده که اصلا اینفلوئنسر کیست؟ یا اصلا کلمه اینفلوئنسر یعنی چه؟ فرد تاثیرگذار یا همان اینفلوئنسر افرادی هستند که در یک زمینه خاص (مثلا ورزشی، آشپزی، تجربه سفر و...) تجربه دارند و افراد زیادی هم آن‌ها را می‌شناسند. به همین دلیل این نفوذ را دارند که روی تصمیم دیگران تاثیر به‌سزایی بگذارند.

چگونه اینفلوئنسر شویم

اگر کمی در صفحات اینفلوئنسرهای اینستاگرام چرخیده باشید دیده‎اید که ظاهرا زندگی نسبتا آسان و حتی پرماجرایی دارند. اینفلوئنسرهای ایرانی هم معمولا از این قاعده مستثنی نیستند. شاید دیدنِ این نوع سبک زندگی‌ها این سوال را در ذهن شما ایجاد کند که چطور اینفلوئنسر شویم. البته که اینفلوئنسر اینستاگرام شدن هم مانند بسیاری از مسیرهای زندگی، نیازمند تلاش و زمان است. اگر می‌خواهید که این مسیر برای شما ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر باشد، می‌توانید با تیم متخصص نشانت صحبت کرده و راهنمایی بگیرید.

بازاریابی با اینفلوئنسرها

تبلیغات تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی از دور آسان به نظر می‌رسد چون هر کسی می‌تواند تمام آن چه که دارد را در قالب پست و استوری به اشتراک بگذارد. اما اگر وارد این حیطه شوید خواهید دید که به این آسانی هم نیست و راه‌های متفاوتی برای رسیدن به هدف وجود دارد. یکی از این راه‌ها بازاریابی از طریق افراد سرشناس و تاثیرگذار است که بین مردم به اسم بازاریابی با اینفلوئنسرها یا بازاریابی با افراد تاثیرگذار هم شناخته می‌شود. ویژگی مهمی که این افراد دارند این است که مردم به آن‌ها اعتماد دارند و اگر موردی از طرف آن‌ها تبلیغ شود مردم به آن مورد هم اعتماد می‌کنند. همانطور که دیدید، اینفلوئنسرها انواع مختلفی دارند. در زمینه تبلیغات، بازاریابی با سلبریتی ها زودتر و نسبتا قطعی‌تر به نتیجه می‌رسد اما هزینه بالایی هم دارد. در هر صورت بازاریابی از طریق تاثیرگذاران هزینه‌های خودش را دارد. این شما هستید که باید نسبت هزینه را با تاثیر چهره های تاثیرگذار تطبیق داده و تصمیم نهایی را بگیرید.

دسته بندی اینفلوئنسرها

حالا دیگر می‌دانیم که فرد تاثیرگذار کیست، ولی جالب است بدانید که اینفلوئنسرها هم برای خودشان دسته بندی دارند و همه آن‌ها به یک گروه تعلق ندارند. در ادامه می‌خواهیم با این دسته‌ها آشنا شویم.

اینفلوئنسرهای سلبریتی

این افراد اینفلوئنسرهایی هستند که در یک صنعت خاص مانند سینما، فوتبال و... به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته و معروف هستند. همچنین پست‌های این افراد به موضوع و حیطه خاصی محدود نمی‌شود و تعداد دنبال کنندگان بسیار بالایی دارند. به صورت میانگین، تعداد دنبال کنندگان این اینفلوئنسرها بالای یک میلیون است.

اینفلوئنسرهای ماکرو

ماکرو اینفلوئنسرها بعد از اینفلوئنسرهای سلبریتی، دومین دسته بزرگ هستند و تعداد دنبال کنندگان این افراد در اینستاگرام معمولا بیشتر از صد هزار و کمتر از یک میلیون نفر است.

اینفلوئنسرهای میکرو

میکرو اینفلوئنسرها هم بعد از سلبریتی‌ها و ماکروها، رتبه سوم را از نظر تعداد فالوور (دنبال‌کننده) دارند. درست است که عدد و فرمول خاصی برای این عدد وجود ندارد ولی معمولا دنبال‌کننده این افراد بیشتر از ده هزارنفر و کمتر از صد هزار نفر است.

مگا اینفلوئنسر

دسته دیگری از افراد تاثیرگذار که تعداد قابل توجهی از فالوور دارند مگا اینفلوئنسرها هستند. البته که تعداد بازدیدهای پست این افراد به اندازه افراد سلبریتی نیست، اما در عوض این موضوع در قیمت مناسب کار با این افراد جبران می‌شود.

نانو اینفلوئنسرها

در بین اینفلوئنسرهایی که معرفی کردیم، می‌توان گفت که کم‌عضوترین گروه مربوط به اینفلوئنسرهای نانو است. این افراد معمولا تعداد بازدیدکنندگانی بین سه تا ده هزار نفر دارند و اگر نمی‌خواهید برای تبلیغات سوشال مدیا، ریسک زیادی بکنید، این نوع اینفلوئنسرها گزینه مناسبی برای شما هستند.

همکاری گسترده با برندها

مهم نیست چه تعدادی فالور دارید، آنچه که اهمیت دارد نرخ تعامل صفحه‌ی شما است. با عضویت در نشانت فرصت خواهید داشت تا با شروع یک همکاری حرفه‌ای با برندهای بزرگ، در مسیر حرفه‌ای خود پیشرفت کنید.

قیمت‌گذاری حرفه‌ای

در نشانت قیمت‌گذاری تبلیغات و اجاره رسانه به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود و نرخ تعامل صفحه شما، قیمت پست‌ها و استوری‌های شما را تعیین می‌کند. ضمن اینکه امکان پیشنهاد قیمت دلخواه هم وجود دارد.

پرداخت آنی

نشانت با شبکه‌ای از برندها و استارت‌آپ‌ها همکاری می‌کند و با پیشبرد حرفه‌ای قراردادها، امکان پرداخت مالی به موقع را برای اینفلوئنسرها فراهم می‌کند. ما در پرداخت‌های خود به شما خوش‌قول هستیم.

آیا شما هم اینفلوئنسر هستید؟

نشانت به اینفلوئنسرها کمک می‌کند تا در کمپین‌های مورد علاقه خود که در آن ایده خلاقانه دارند، شرکت کنند و از محتوای فوق‌العاده خود، کسب درآمد داشته باشند.