نشانت، همراه کسب و کار شما در

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

نشانت پلتفرمی است که شما را به مرتبط‌‌ترین اینفلوئنسر در حوزه فعالیت کسب‌وکارتان وصل می‌کند تا در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات هدفمند و اثربخش داشته باشید. در نشانت، گزارش اثربخشی در پایان هر کمپین برای شما ارسال می‌شود تا بدانید که با چه میزان هزینه، چه نتایجی به دست آورده‌اید.

بازاریابی شبکه اجتماعی یا سوشال مدیا مارکتینگ چیست؟

بازاریابی یکی از فعالیت‌های حیاتی انسان‌ها در طول تاریخ بوده و در هر دوره‌ای، فرم و روش متفاوتی به خودش گرفته است. در قرن بیست و یکم به دلیل پیشرفت تکنولوژی، بازاریابی شبکه اجتماعی حرف اول را می‌زند. البته بازاریابی شبکه های اجتماعی با اسم‌های مختلفی مانند سوشال مدیا مارکتینگ یا بازاریابی رسانه های اجتماعی هم شناخته می‌شود. خیلی ساده و مختصر بخواهیم بگوییم، سوشال مارکتینگ استفاده از پلتفرم‌های به‌روزِ اجتماعی برای تبلیغات و دیده شدن است.

تولید محتوا و استراتژی های بازاریابی شبکه های اجتماعی

یکی از راه‌های موفقیت در این نوع از بازاریابی، استفاده از تولید محتوا در شبکه های اجتماعی است؛ محتوایی که اگر با استراتژی سوشال مدیا هم‌راستا باشد می‌تواند اثربخشی استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما را چندین برابر کند. البته بهتر است بدانید که تولید محتوا در سوشال مدیا، یا بهتر است بگوییم تولید محتوای مفید، نیازمند دانش، تخصص و تجربه است. مثلا باید در مورد استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی به اندازه کافی مطالعه و تجربه داشته باشید و یا بتوانید برای استراتژی شبکه های اجتماعی، با شناختنِ صحیح مخاطبین، برنامه منظم، مفید و منسجمی را به عمل برسانید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

برای تبلیغات در سوشال مدیا راه‌های زیادی وجود دارد اما متاسفانه تمامی این راه‌ها فقط زمان و هزینه شما را مصرف خواهند کرد، بدون این که شما را به هدف رسانده و یا حتی به هدف نزدیک‌تان کنند. اگر دوست دارید که مثل حرفه‌ای ها وارد زمینه تبلیغات شبکه های اجتماعی شوید، پیشنهاد می‌کنیم که به تخصص و تجربه تیم نشانت اعتماد کنید.

همکاری گسترده با اینفلوئنسرها

در نشانت، اینفلوئنسرهای حوزه‌های مختلف در سطوح متفاوت را گرد هم آوردیم تا متناسب با بودجه و اهداف کسب‌وکار شما، برنامه رسانه‌ای دقیقی به شما ارائه بدهیم.

گارانتی بازگشت هزینه

ما در نشانت به اثربخشی راهکارهای پیشنهادی مطمئن هستیم و اگر کمپین شما مطابق با استانداردهای نشانت پیش نرود، تمام هزینه به شما بازگردانده می‌شود.

معرفی اینفلوئنسرهای مرتبط

هرچند در هر حوزه تعداد زیادی اینفلوئنسر وجود دارد که در کار خودشان خبره هستند، اما در نشانت مرتبط‌ترین اینفلوئنسرهای حوزه فعالیت‌تان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا اینفلوئنسر مارکتینگ

اعتمادسازی بین مشتریان و فروش بیشتر

۹۲٪

از مصرف کنندگان کالاها و خدمات به محتوایی که توسط افراد هم‌سن و سال آن‌ها تولید شده است، بیشتر از دیگر انواع تبلیغات اعتماد می‌کنند.

۶۴٪

از کاربران ادعا می‌کنند که هر آن‌چه که شخصیت یا اینفلوئنسر مورد علاقه‌اش توصیه کند را می‌خرند. این یکی از آمارهای ارزشمند است که به بازاریابان کمک می‌کند، براساس شناخت صحیح از مخاطبان خود، استراتژی‌های مناسبی را اتخاذ کنند.

۷۰‌٪

از کاربران به افراد مشهور در شبکه‌های اجتماعی بیشتر از بازیگران سنتی علاقه دارند. شبکه‌های اجتماعی در میان نوجوانان از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر رسانه‌ها برخوردار است.

شما هم صاحب کسب‌وکار هستید؟

بیش از 25 میلیون کاربر ایرانی از اینستاگرام استفاده می‌کنند، اینفلوئنسر مارکتینگ اثرگذارترین نوع تبلیغ در اینستاگرام برای این کاربران است، اینفلوئنسرها داستان برند شما را برایشان تعریف می کنند..